Otomasyon Sistemlerinde Çözüm Ortağınız  

KURUMSAL > Hakkımızda

TÜRMOSAN, ortak geçmişleri eski yıllara uzanan zorlu yorucu ve özveri gerektiren çalışmaları uzun yıllar sorunsuz sürdürebilmiş yakın dostların teknik , ticari ve mühendislik tecrübelerini tasarım, uygulama ve kurumsal yönetimde bir araya getirmesiyle kuruldu. Uzman ekipler ve ileri teknoloji ile desteklenen bu girişimci ortaklık ruhu, gücünü teknik,ticari ve mühendislik disiplinlerini aynı çatı altında birleştirmesinden alıyor.

Adı yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği etkileyici projelerle birlikte anılan TÜRMOSAN, sanatsal çizgileriyle öne çıkan kaplama tesisi projeleri, vitrifiye seramik,hareket kontrol sistemleri, pres uygulamaları, robotik sistemler, gıda ve özel uygulamalar ile anahtar teslimi fabrika otomasyonlarına kadar uzanan geniş bir portföyün sahibi.

Mühendislik tasarımda, formun bağlam ile ilişkisini kavrayan bütünsel bir yaklaşım; endüstriyel otomasyon uygulamalarında detaylara gösterilen özen, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı; yönetimde ise dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyeti Türmosan'ın kurumsal kültürüne damgasını vuran başlıca özellikler.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ KAPLAMA TESİSİ VE KAPLAMA TESİSLERİ :

  ABS - POP KAPLAMA TESİSLERİ

  AKIMSIZ NİKEL KAPLAMA TESİSLERİ

  ALTIN KAPLAMA TESİSLERİ

  BRONZ KAPLAMA TESİSLERİ

  ÇİNKO KAPLAMA TESİSLERİ 

  DACROMET KAPLAMA TESİSLERİ

  DEEP - SPİN KAPLAMA TESİSLERİ

  ELOKSAL KAPLAMA TESİSLERİ

  FOSFAT KAPLAMA TESİSLERİ

  GÜMÜŞ KAPLAMA TESİSLERİ

  KATAFOREZ TESİSLERİ

  KROM KAPLAMA TESİSLERİ ( NİKEL KAPLAMA, KROM KAPLAMA )

  NİKEL KAPLAMA TESİSLERİ ( AKIMSIZ NİKEL KAPLAMA )

  SERT ELOKSAL KAPLAMA TESİSLERİ

  SERT KROM KAPLAMA TESİSLERİ

 

RESİM GALERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ